Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARNE SUNCA PRAGA CCA. 2,5KG PASTRAMA AFUMATA KG FLEICA PORC KG COTLET PORC FARA OS KG MUSCHIULET PORC TAV.KG CEAFA DEZ.P.FEL.KG TAV PUI GRILL PUNGA KG PULPA SUP.DEZ.PIELE ATM TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU

Număr anunț
DA25169297
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15100000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,56 RON
Valoare atribuită
542,56 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,56 RON

din 542,56 RON estimat