Atribuită
Cumpărare directă
BIBLIORAFT -30buc.; FILE PVC-3set; DOSARE INCOPCIAT-300buc.; DOSAR PLIC-20buc.; DOSAR SINA CARTON-230buc.; DOSAR PVC-50buc. MAPA PLASTIC A3-5BUC.; SCOTCH LAT -5BUC; SCORCH MIC-2BUC.; LIPICI-1BUC.; SCOTCH 2cm-4BUC.; RIGLA-1BUC.; PASTA CORECTOARE-1BUC.; PIXURI-18BUC.; RADIERA-1BUC.; TRUSA GEOM.-1BUC.; PIX GEL -9BUC.; PIC GREEN BALL-10BUC.; PIONEZE-2BUC.; AGRAFE-10BUC.; CUB HARTIE-2BUC.
- Număr anunț
- DA25162438
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,56 RON
- Valoare atribuită
- 839,56 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.