Atribuită
Cumpărare directă
Chitantier A6, 3ex buc 20 2 Agrafe birou color cut 2 3 Corector pasta buc 1 4 Corector creion buc 1 5 Pix Pensan My tech buc 20 6 Folii protectoe A4 buc 200 7 Banda adeziva mare buc 2 8 Marker permanent buc 3 9 Marker evidentiator buc 4 10 Etichete autoadezive 26x12 rola 1 11 Hartie copiator A4 top 10
- Număr anunț
- DA25182991
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444,40 RON
- Valoare atribuită
- 444,40 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.