Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) -GL36AFD, Valabilitate: 12 luni, PA: 353.00 lei - BR10ACN, Valabilitate:12 luni, PA: 597.58 lei - GL20AFD, Valabilitate:12 luni, PA: 635.40 lei - GL21AFD, Valabilitate:12 luni, PA: 635.40 lei - GL09TWX, Valabilitate:12 luni, PA: 449.13 lei PA totala: 2.670,51 Lei Asigurator: CITY INSURANCE condorm oferta nr.29/26.02.2020, inregistrata la sediul AFDJ RA Galati cu nr.6671/27.02.2020
- Număr anunț
- DA25175176
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.670,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.670,51 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.