Atribuită
Cumpărare directă
Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfectia rapidã a suprafetelor si dispozitivelor medicale. Eficacitate bactericida, levurocida, micobactericida si virucida completa in doar 60 secunde. Testat conform standardelor EN13727, EN13624, EN13697, EN14348, EN14476 Producator: Dr. Schumacher GmbH - Germania Aviz MS: 4438BIO/02/12.24
- Număr anunț
- DA25161586
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 737,50 RON
- Valoare atribuită
- 737,50 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.