Atribuită
Cumpărare directă
R1552 PIEPT CURCAN DEZOSAT =8.1KG*34.4; R0582 PIEPT PUI DEZOSAT TAVA CONGELAT=10.4KG*18.26; R0631 PULPE INFERIOARE CONGELATE TAVA=13KG*8.81; R0885 SALAM CANADIAN=7.45KG*23.21; R0320 CASCAVAL CLASIC 450GR=4BUC*18.17; R1614 ARIPA PUI TAVA CONGELATA=9.3KG*9.63;
- Număr anunț
- DA25166400
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 918,21 RON
- Valoare atribuită
- 918,21 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.