Atribuită Cumpărare directă

1 Suport vertical plastic pentru cataloage ARK 2070 5 8.4 2 Suport vertical plastic pentru cataloage ARK 2070 5 8.4 3 Suport vertical plastic pentru cataloage ARK 2070 5 8.4 4 Suport vertical plastic pentru cataloage ARK 2070 5 8.4 5 Suport vertical plastic pentru cataloage ARK 2070 5 8.4 6 Panou pluta 60x90 cm, rama lemn 10 44

Număr anunț
DA25139442
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VINGA (CUI 29027349)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,22 RON
Valoare atribuită
546,22 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,22 RON

din 546,22 RON estimat