Atribuită
Cumpărare directă
Laptop / Notebook Dell Vostro 3590 15.6" Full HD, cu procesor Intel Core i5-10210U 1.6GHz Turbo Boost max 4.2GHz 4 nuclee, 8GB, SSD 256GB, Linux. Display 15.6" Full HD (1920 x 1080) AG, procesor Intel Core i5-10210U (6MB Cache, up to 4.2 GHz), memorie RAM 8GB (1x 8GB) 2666MHz DDR4, 256GB (M.2) NVMe SSD, DVD+/-, Intel UHD Graphics. Wifi 802.11ac + BT, non-Backlit Keyboard, 3-cell 42WHr. Sistem de operare: Ubuntu Linux. Garantie: 36 luni.
- Număr anunț
- DA25139729
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.007 RON
- Valoare atribuită
- 2.007 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.