Atribuită Cumpărare directă

Colectarea deseurilor ,selectarea lor,incarcare si transport cu utilaje corespunzatoare si personal specializat

Număr anunț
DA25252514
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
DEPO TRANS COM SRL (CUI 10224668)
Cod CPV
90511300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.400 RON
Valoare atribuită
114.400 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.400 RON

din 114.400 RON estimat