Atribuită Cumpărare directă

igienol-6 ,spirt medicinal-4 ,lavete-4 ,rola lavete-1 ,igienol-8 ,spirt med-25 ,sapun lichid-1 ,solutie antimucegai-1

Număr anunț
DA25259702
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROF CONSTANTIN DINCA ULMENI (CUI 28227586)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,71 RON
Valoare atribuită
406,71 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

406,71 RON

din 406,71 RON estimat