Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant lichid pentru plagi mucoase tendoane pe baza de acid hipocloros 990 ml Eficacitate dovedita pe coronavirus Achizitia tine loc si de comanda ferma

Număr anunț
DA25255686
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat