Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA UNUI - PACHET PIESE REPARATIE CENTRALA TERMICA LA CRRN JARISTEA - CE CONTINE: VAS DE EXPANSIUNE ELBI 150 LITRI = 680 LEI SUPAPA DE SIGURANTA 3 BAR*3/4 = 38 LEI POMPA GRUNDFOS 25*4 = 1*420 LEI MANOMETRU 4 BAR = 1*56 LEI ROBINET 1" =1*48 LEI ROBINET 1 1/2"=2*65 LEI NIPLU ZN =1*8 LEI OLANDEZ ZN 1 1/2=1*18 LEI NIPLU REDUS 3/4 - 1/2= 2*7 LEI REDUCTIE ZN 3/4-1/2=2*6 LEI REDUCTIE BZ 1/2-1/4=1*6 LEI COT ZN 1/2 NR. 1=1*4 LEI, NECESARELA CENTRUL CRRN JARISTEA DIN SUBORDINEA DGASPC VRANCEA PENTRU REPARATIA CE SE IMPUNE LA CETRALA TERMICA DIN CADRUL CENTRULUI
- Număr anunț
- DA25194234
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- PLUSSERVICE SRL (CUI 15818661)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.548 RON
- Valoare atribuită
- 1.548 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.