Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Prosop hartie 2 str., alb, 100 ml, Practico, 550 foi, 800 gr./buc buc 10 8.24 lei 82.40 lei 2 Hartie igienica Jumbo alba, 2 str., Le Papier - 130 m x 19 cm buc 10 4.12 lei 41.20 lei 3 Laveta din microfibra uz general albastre/roz, 30*30 cm, 1 buc/set set 5 2.43 lei 12.15 lei 4 Detergent vase lichid, FAIRY, 0.9 litri bidon 2 6.53 lei 13.06 lei 5 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL 1L VERDE bidon 2 14.02 lei 28.04 lei 6 Burete clasic de vase Scotch-Brite™ buc 10 5.13 lei 51.30 lei Valoare totala fara TVA 228.15 lei
- Număr anunț
- DA25209592
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,15 RON
- Valoare atribuită
- 228,15 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.