Atribuită
Cumpărare directă
1 PLIC DL FEREASTRA DREAPTA BUC 1000 0.10 100.84 19.16 2 FOLII PROTECTIE A4 SET 3 5.88 17.65 3.35 3 HARTIE COPIATOR A4 TOP 40 12.61 504.20 95.80 4 POST IT BUC 15 1.26 18.91 3.59 5 DOSAR PVC BUC 100 0.42 42.02 7.98 6 LIPICI LICHID BUC 10 4.20 42.02 7.98 7 BANDA ADEZIVA 18/33 BUC 10 0.84 8.40 1.60 8 BANDA ADEZIVA 48/66 BUC 3 2.10 6.30 1.20 9 EVIDENTIATOR SET 2 10.08 20.17 3.83 10 CREION NEGRU BUC 10 0.84 8.40 1.60 11 CERERE AJUTOR SOCIAL BUC 100 0.84 84.03 15.97 12 CERERE MODIFICARE AJUTOR SOCIAL BUC 100 0.42 42.02 7.98 13 CERERE AJPIS BUC 100 0.42 42.02 7.98
- Număr anunț
- DA25188133
- Autoritate contractantă
- COMUNA REVIGA (CUI 4231660)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 936,97 RON
- Valoare atribuită
- 936,97 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.