Atribuită Cumpărare directă

Electroventile apa normal inchis 3/4 si 1

Număr anunț
DA25194471
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI 21307548)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
42130000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877,10 RON
Valoare atribuită
877,10 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

877,10 RON

din 877,10 RON estimat