Atribuită
Cumpărare directă
Q6000A - HP TONER Q6000A,BK,2.5K,LJ2600 ORIGINAL 3,00 E450A11E - LEXMARK TONER E450A11E,BK,6000pg,E450 ORIGINAL 20,00 6B000000131 - TOSHIBA TONER T1620E,BK,537g,16K, ESTUDIO 161 ORIGINAL 3,00 C13S050166 - EPSON TONER C13S050166,BK,6K,EPL6200 ORIGINAL 4,00
- Număr anunț
- DA25193268
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII CARAS-SEVERIN (CUI 13590850)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.260 RON
- Valoare atribuită
- 6.260 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.