Atribuită Cumpărare directă

GRINZI LEMN 10X10X4 ML -BUC 8 CHERESTEA BRAD 4 M 1 MC SIPCA 23X4.5 X 400 BUC 40

Număr anunț
DA25195053
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA (CUI 4250638)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
03419100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.225 RON
Valoare atribuită
1.225 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.225 RON

din 1.225 RON estimat