Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE DUSTER GR 02 APM, conform deviz 101103 (filtru ulei, cartus filtrant, filtru habitaclu, cartus filtru, placate frana, cardan duster si manopera)

Număr anunț
DA25194031
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Giurgiu (CUI 6196942)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SERVICE GIURGIU S.A. (CUI 6278996)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.865,33 RON
Valoare atribuită
2.865,33 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.865,33 RON

din 2.865,33 RON estimat