Atribuită Cumpărare directă

Pahar rasad 7x7x6 ( set 100 buc. ); Ghivece 10 cm negru (100 buc.); Ghivece V11 (vol. 12), negre, 100 buc/set

Număr anunț
DA25218053
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
976,20 RON
Valoare atribuită
976,20 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

976,20 RON

din 976,20 RON estimat