Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DOTARI BLOC ALIMENTAR TH CUTIT FELIAT INOX;LDP BERL H CUTIT BUCATAR 20CM;LDP BERL H CUTIT FELIAT 20CM;TOCATOT HACCP GN 1/2 MARO;ME.PRO POLONIC INOX 12CM;ME.PRO SPUMIERA INOX 12CM;ME.PRO SPUMIERA INOX 10CM;ME.PRO TOCATOR 2CM GN1/1 ALB/GALBEN/VERDE/ALBASTRU;ME.PRO HS SPUMIERA INOX 14CM;ME.PRO POLONIC INOX 8CM;SALV DLUX CUTIT CHEF 20CM;ME.PRO HS BOL CONIC 36CM;ME.PRO BOL CONIC 32CM;ME.PRO POLONIC INOX 10CM;ME.PRO POLOONIC INOX 14CM;DICK CUTIT BUCATAR FORJAT 21CM;DICK MASAT OVAL 30CM;GM POLONIC SOS ROSII 53GR;VH LINE PROSOP GREEK 70X140;VT TH PROS TERRY 70X140 GALBEN;VH LINE ST 2 PROS SICILIA 50X90;VH LINE PROSOP SICILIA 70X140;PROS 50X100CM PORTOCALIU;PROSOP 70X140CM PORTOCALIU;VT 2MANUSI ANTITERM MAX 250*C
- Număr anunț
- DA25192616
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39314000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.470,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.470,32 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.