Atribuită
Cumpărare directă
434675 Mortar injectabil HIT-HY 200-A 500/1 x 5 buc = 1051,61 2007059 Casetă roşie HIT-CR 500 x 1 buc = 44,77 2005641 Pistol aplicator HDM 500 cutie x 1 buc = 262,45 2122280 Burghiu rotopercutor TE-YX 28/52 x 1 buc = 535,76 2237081 Tijă de ancorare HAS-U 8.8 M24x450 x 4 buc = 1010,73
- Număr anunț
- DA25238685
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI 17131957)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.905,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.905,23 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.