Atribuită Cumpărare directă

Maşti chirurgicale de unica folosinta pentru faţă cu trei pliuri, cu 3 straturi si cu elastic care sa se prinda dupa pavilionul urechii. Mastile chirugicale să permită o respiratie fara efort şi să constituie o bariera eficace de filtrare. Să fie prevazute cu lamelă metalică şi să se adapteaza perfect la forma fetei. Să garanteaze o protecţie sporită împotriva microbilor şi bacteriilor. Să aibă certificare CE; Să aibă certificat de conformitate şi declaraţie de conformitate. Autorizarea produsului de Ministerul Sănătăţii.

Număr anunț
DA25208082
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat