Atribuită Cumpărare directă

KIT Electrovana + detector pentru inchiderea conductelor de gaz in cazul scurgerilor. Pretul include livrare, montaj, legaturi electrice si punere in functiune in Mun. Craiova- Casa Universitarilor, str. Calea Unirii, nr.57

Număr anunț
DA25196331
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI 9175570)
Cod CPV
50700000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,36 RON
Valoare atribuită
924,36 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,36 RON

din 924,36 RON estimat