Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt in ziar Bursa: scoaterea la licitaţie publică deschisă în vederea închirierii unui spațiu în suprafață de 41,28 mp, situat în incinta Ambulatoriului de specialitate al orașului Târgu – Neamț, aparținând domeniului privat al orașului Târgu – Neamț, cu destinatia de cabinet medical(ORL), conform HCL nr.11/30.01.2020 si conform OUG nr.57/2019 .
- Număr anunț
- DA25224101
- Autoritate contractantă
- Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,70 RON
- Valoare atribuită
- 126,70 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.