Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM DETECTIE INCENDIU: - centrala conventionala de detectie incendiu cu 8 zone- 1 buc - detector de fum fotoelectric - 13 buc - soclu detector - 13 buc - buton de incendiu conventional - 3 buc - sirena de incendiu de interior - 2 buc - sirena de incendiu de exterior - 1 buc - acumulator - 2 buc materiale de prindere si interconectare proiectare, instalare, configurare, punere in functiune
- Număr anunț
- DA25195549
- Autoritate contractantă
- COMUNA FAURESTI (PRIMARIA COMUNEI FAURESTI,JUDETUL VALCEA) (CUI 2541738)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
- Cod CPV
- 35120000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.402,10 RON
- Valoare atribuită
- 7.402,10 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.