Atribuită
Cumpărare directă
Caserola trestie zahar 2 compart, 2set/bax, 230x155x81mm , 125buc/set Bol supa carton, 16oz, KRAFT, 25buc/set, Biodegradabil Capac bol supa carton, 16oz, KRAFT, 50buc/set, Biodegradabil Caserola dretung, capac rab, pla ,1000 ml ,100buc/set 259.5600 Caserola dretungiulara, capac rabatabil, pla ,450 ml ,100buc/set Set cutit+furculita+lingura bio +servetel , 100buc/set
- Număr anunț
- DA25198548
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.778,83 RON
- Valoare atribuită
- 8.778,83 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.