Atribuită Cumpărare directă

Pachet complet echipamente Cat. III de protectie ce ofera o protectie inalta personalului medical care asigura asistenta medicala de urgenta pentru pacientii diagnosticati cu gripa / infectii respiratorii severe cu diferite tipuri de virusuri. Contine: Combinezon TYVEK - protectie biologica, EN 14126. Testat si certificat ca echipament de protectie Categoria III Ochelari de protectie - lentila de policarbonat; aerisire indirecta; Botosei impermeabili Manusi sterile din nitril - degete texturate, culoare albastra, lungime 240 mm; Certificare : 374-2:2003. Masca protectie respiratorie inalta Ambalaj individual.c

Număr anunț
DA25197053
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat