Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII PENTRU MERCEDEZ-BENZ SPRINTER MS74SMU PIESE NECESARE: - DISCURI DE FRANA PUNTE FATA - 2 BUC X 210.08 = 420.16 LEI - PLACUTE FRANA FATA - 1 SET X 159.66 = 159.66LEI - PIVOTI - 2 BUC X 70.59 = 141.18 LEI - CAP BARA DREAPTA- 1 BUC X 105.04 = 105.04 LEI - CABLU FRANA DE MANA - 2 BUC X 79.83 = 159.66 LEI - SIMERING FLANSA CARDAN FATA - 1 BUC X 100.84 = 100.84 LEI - SENZOR PLACUTE FRANA - 2 BUC X 21.01 = 42.02 LEI - FURTUN FRANA FATA - 2 BUC X 71.43 = 142.86 LEI - LICHID FRANA - 1.2L BUC X 35.29 = 42.34 LEI - RACORD FLEXIBIL ESAPAMENT - 1 BUC X 151.26 = 151.26LEI - ESAPAMENT PARTE FINALA - 1 BUC X 991.60 = 991.60 - SET CONDUCTE FRANA - 1BUC X 369,75 = 369.75 LEI - SABOTI FRANA - 1 BUC X 117.65 = 117.65 LEITOTAL PIESE = 3112.09LEIMANOPERA = 1572.06LEI TOTAL PIESE+MANOPERA = 4684.15
- Număr anunț
- DA25206939
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI 25064565)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.684,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.684,15 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.