Atribuită
Cumpărare directă
Continut: ALP0103 Alkaline phosphatase Kit 6 x 40 mL + 2 x 32 mL 1 X 156 ALT0103 Alanine Aminotransferase Kit 6 x 40 mL + 2 x 32 mL 1 X 223 AMY0103 α-Amylase Kit 4 x 20 mL + 2 x 10 mL 1 X 382 AST0103 Aspartate Aminotransferase Kit 6 x 40 mL + 2 x 32 mL 1 X 214 DBI0103 Bilirubin Direct Kit 4 x 32 mL + 4 x 8 mL 1 X 100 TBI0103 Bilirubin Total Kit 4 x 32 mL + 4 x 8 mL 1 X 100 CA0103 Calcium Kit 6 x 40 mL 1 X 139 CRE0203 Creatinine-S Kit 4 x 40 mL + 2 x 28 mL 1 X 492 GGT0103 Gamma–Glutamyl Kit 6 x 40 mL + 2 x 32 mL 1 X 353 Glucose Kit 4 x 40 mL + 2 x 20 mL 1 X 97 TP0103 Total Protein Kit 6 x 40 mL 1 X 96 UA0103 Uric Acid Kit 6 x 40 mL + 2 x 32 mL 1 X 243 URE0103 Urea Kit 6 x 40 mL + 2 x 32 mL 1 X 182 CKB0103 Creatine Kinase-MB Kit 4 x 38 mL + 2 x 20 mL 1 X 1307 LDL0103 LDL-Cholesterol Kit 4 x 40 mL + 2 x 28 mL 1 X 1557 TC0103 Total Cholesterol Kit 6 x 40 mL 1 X 220 TG0103 Triglycerides Kit 6 x 40 mL 1 X 474 FE0103 Iron (C and Q) 4 x 40 mL + 2 x 16 mL 1 X 367 MG0103 Magnesium Kit 6 x 40 mL 1 X 220 LDH0103 Lactate Dehydrogenase Kit 6 x 40 mL + 2 x 32 mL 1 X 343 LIP0103 Lipase (C and Q) 1 x 40 mL + 1 x 10 mL 1 X 979 HDL0103 HDL-Cholesterol Kit 4 x 40 mL + 2 x 28 mL 1 X 1375 MQ162/10 ClinChem Multi Control 5 mL 3 X 105 MQ(ClinChem M)262/10 ClinChem Multi Control (level 2) 5 mL 3 X 121 MSM162/10 Multi Sera Calibrator 3 mL 3 X 46 MSL161/5 Lipids Calibrator 1 mL 1 X 80 MSB181/3 CK-MB Calibrator 1 mL 1 X 120 105-000107-00/6 CD80 Detergent 2 L 2 X / PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25204567
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.163 RON
- Valoare atribuită
- 11.163 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.