Atribuită Cumpărare directă

REINNOIRE CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 3 ANI pt. Dna. Ribovici Gheorghina Mirela, nr. 201104209304010ce0. Mentionam ca valabilitatea certificatului exprira in data de 11.03.2020.

Număr anunț
DA25203509
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI 2163993)
Cod CPV
79132100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230 RON
Valoare atribuită
230 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 230 RON estimat