Atribuită
Cumpărare directă
buna ziua, dorim sa achizitionam de la dumneavostra 20 numere pentru tractoare, asta insemnand 40 de placute, numerele sa fie : STREMT AB 326 , acesta este primul numar , si se merge crescator 20 de numere , ultimul fiind STREMT AB 345. Nr contact 0761216701
- Număr anunț
- DA25208142
- Autoritate contractantă
- COMUNA STREMT (CUI 4562184)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 44423450-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,40 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.