Atribuită
Cumpărare directă
1 PRIMUS ARZD-0111 3,013.00 de comun acord 2 PRIMUS ASCK-0208 3,013.00 de comun acord 3 PRIMUS ASCL-0201 3,013.00 de comun acord 4 PRIMUS ASHM-0073 3,013.00 de comun acord 5 SAVINA 300 ASHM-0246 1,768.00 de comun acord 6 SAVINA 300 ASHM-0247 1,768.00 de comun acord 7 SAVINA 300 ASCL-0078 1,768.00 de comun acord 8 INFINITY DELTA 6008963268 879.00 de comun acord 9 INFINITY DELTA 6009008674 879.00 de comun acord 10 INFINITY DELTA 6009009673 879.00 de comun acord 11 INFINITY DELTA 6009011180 879.00 de comun acord 12 INFINITY DELTA 6009012678 879.00 de comun acord 13 INFINITY DELTA 6009017673 879.00 de comun acord 14 INFINITY DELTA 6005129579 879.00 de comun acord 15 INFINITY DELTA 6005122683 879.00 de comun acord 16 INFINITY DELTA 6005200590 879.00 de comun acord 17 INFINITY DELTA 6005200982 879.00 de comun acord 18 INFINITY DELTA 6005173779 879.00 de comun acord 19 INFINITY DELTA 6007781671 879.00 de comun acord 20 INFINITY DELTA 6007778568 879.00 de comun acord 21 INFINITY DELTA 6007808367 879.00 de comun acord 22 INFINITY DELTA 6007782171 879.00 de comun acord 23 INFINITY DELTA 6007783072 879.00 de comun acord 24 INFINITY DELTA 6007783464 879.00 de comun acord 25 INFINITY DELTA 6007783616 879.00 de comun acord PRET MANOPERA - LEI FARA TVA 33,178.00 PRET VSP - LEI fara TVA 16,589.00 Conform contract.
- Număr anunț
- DA25193343
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.178 RON
- Valoare atribuită
- 33.178 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.