Atribuită
Cumpărare directă
Rastel din inox AISI 430 cu 4 polite pline (pentru camera frigorifica) - cerinte minime solicitate si ofertate prin fisa tehnica nr. 24485 din 20.02.2020: • rastel din inox cu 4 polite, pline, din inox • reglabile pe inaltime • dimensiune: 2000*400*2000 mm • capacitate de incarcare 130 kg/ polita
- Număr anunț
- DA25203868
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39152000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.280 RON
- Valoare atribuită
- 11.280 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.