Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale electrice . Continut : Denumire UM Cantitate 685.007 DOZA PT 190x140x70 CU PRESETUPE Buc 1 24440 SIG SCHNEIDER 4P 40A Buc 1 24350 sig. schneider 3P.50A Buc 1 21547 SIG. SCHNEIDER 1P+N 16A Buc 1 BANDA IZOLER 20 M Buc 5 31-323 MORSETE 6MM/10 POLI Buc 5 39-011 DOZA RAM.ST Buc 3 01-604 colier 142x2.5 alb Buc 1 PS+S priza dubla IP54 Pacific Panasonic Buc 1 P1 INTRERUPATOR PT PANASONIC PACIFIC Buc 1 BR-BC16-00330- corp LED 18W-TX5F Buc 2 timbru verde TX5F corpuri - 1.19 Buc 2 01-646 CORDON CABLU 685X9 mm Buc 1 tub termo 16/5 ,1m Buc 2 218.6337 FISA 3P+N+E 63A IP67 Buc 1 318.6347 priza mobila 5P 63A optima IP67 Buc 1 RV-K 1x25 0.6/1KV Metri 10 01-503/08 PAPUCI CU 25/8 MM Buc 10 MASTER SON-T PIA PLUS 150W Buc 12 MASTER SON-T PIA PLUS100W E40 TX1 Buc 48 MASTER SON-T PIA PLUS 70W E-27 TX1 Buc 24 55-812 BALAST SODIU 100W Buc 12 55-813 BALAST SODIU 150W Buc 12 55-811 BALAST SODIU 70W Buc 24 00-820 IGNITER HQI & NA 70-400W 230V Buc 40 CDD15IL clema derivatie cu dinti pentru iluminat Buc 60 CANAL CABLU 100X50 2m Buc 1

Număr anunț
DA25210836
Autoritate contractantă
DIRECTIA MUNICIPAL LOCATO ROMAN (CUI 40103820)
Furnizor / câștigător
APRICOT SRL (CUI 15169556)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.895,20 RON
Valoare atribuită
5.895,20 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.895,20 RON

din 5.895,20 RON estimat