Atribuită
Cumpărare directă
MANSON WC 32 BUC 4 VINCLU DE IMBINARE 40x40x22 103903 BUC 40 SUPORT PROSOP HARTIE L-162 BUC 2 SURUB LEMN 3,5X18 07101D35018F2 PUN 2 SILICON SANITAR TRANSPARENT ETALON 280ML BUC 2 SUPORT HARTIE IGIENICA L-161 BUC 4 KOMFORT UNI DUAL REZ.SEMIINALT.3/8" C93 BUC 4 SET FIXARE WC FV 10X/6X70 61506d060700< BUC 4 RACORD FLEXIBIL 1/2-3/8 L30 PVC BUC 4 SUPER STICKY ARACET LEMN 0,5KG BUC 2 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368MF12 BUC 6 RFT SURUB CUPLARE PZ2-25buc 110.12.51 SET 3 COT PP PRES 20X45 BUC 10 COT PP PRES 20X1/2FE BUC 6 RACORD PP PRES 20X1/2FE BUC 6 CLEMA SUPORT TEAVA PP PRES 20MM BUC 10 TEAVA PP PRES 20 PN20 BUC 2 RFT CEP LEMN PT IMBINARE D6X30MM 20BUC PUN 4 RFT CEP LEMN PT IMBINARE D8X50MM 10BUC PUN 10 ROBINET FLOTOR CU VALVA FILET AL 3/8 F90 BUC 3
- Număr anunț
- DA25215055
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 675,93 RON
- Valoare atribuită
- 675,93 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.