Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant fara clatire pentru maini (TP1) si suprafete (TP2, TP4), YDAL MEC - 5 litri. Ydal Mec este un dezinfectant de grad inalt, fara clatire, pe baza de alcool (>70%), pentru dezinfectarea rapida a mainilor si a suprafetelor inclusiv a celor din industria alimentara. Este un produs ce detine simultan 3 avize biocide (eliberate de Ministerul Sanatatii - Comisia Nationala pentru Produse Biocide) astfel: Aviz Biocid nr 4191BIO/12.24 (TP1 - maini si tegumente) Aviz Biocid nr 4422BIO/12.24 (TP2 - suprafete) Aviz Biocid nr 4423BIO/12.24 (TP4 - suprafete din industria alimentara) Utilizat pentru dezinfectarea igienica a mainilor are un efect puternic batericid si nu necesita folosirea suplimentara a apei si a sapunului, Deasemenea produsul poate fi utilizat si pentru dezinfectarea in conditii de curatenie a echipamentelor, ustensilelor de consum, suprafetelor tari neporoase folosite pentru productia, transportul, depozitarea sau consumul produselor alimentare Se recomanda atat pentru spatii publice aglomerate cat si pentru colectivitati mai restranse. Ambalare: recipient 5 litri Lotul din stoc expira in 01/2023 Produsele sunt insotite de copii ale celor 3 avize biocide eliberate de Ministerul Sanatatii, fisa de securitate, fisa de prezentare. Termen de livrare 16.03.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.
- Număr anunț
- DA25237377
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- ARLI-CO SRL (CUI 385586)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.