Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii comform comform Oferta din data de 03.03.2020 ce constau in: 3 tratamente de DEZINSECTIE prin pulverizare si aplicare gel insecticid pe o suprafata de 2087.5mc la un interval de 14-21 de zile cu pretul de 0.34 ron/mc 2087.5 * 3 tratamente * 0.34= 2129.25 (ron) Dezinfectie terminala pe sufrafata de 2087.5mc cu pretul de 0.06 ron/mc 2087.5 * 0.06 = 125.25(ron) Deratizare pe suprafata de 2000mp cu pretul de 0.30ron/mp 2000 * 0.30 = 600(ron) TOTAL LUCRARI: 2854.5
- Număr anunț
- DA25206629
- Autoritate contractantă
- U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
- Furnizor / câștigător
- PRESTARI COMERT COV-DERATEX SRL (CUI 10829589)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.854,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.854,50 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.