Atribuită
Cumpărare directă
Revizia centralei electrice si inlocuirea intreruptorului diferential din tabloul de distributie al Salii de Sport. Lucrari de reparatie a glafurilor usilor interioare ale Dispensarului Medical. Reparatii la 8 adaposturi ale statiilor de autobuz de pe raza comunei. Reparatii la imprejmuirea din panouri de plasa zincata la Stadionul Clipicesti.Placarea cu panou sandwich a celor trei adaposturi pentru bancile echipelor.
- Număr anunț
- DA25196174
- Autoritate contractantă
- COMUNA TIFESTI (CONSILIUL LOCAL TIFESTI) (CUI 4350661)
- Furnizor / câștigător
- ROENERGY MTU S.R.L. (CUI 39785928)
- Cod CPV
- 50700000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.944,75 RON
- Valoare atribuită
- 18.944,75 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.