Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA25234324
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB (CUI 2541088)
Furnizor / câștigător
CONFERCHIM SRL (CUI 17430215)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.185,43 RON
Valoare atribuită
5.185,43 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.185,43 RON

din 5.185,43 RON estimat