Atribuită Cumpărare directă

Rack comunicatie: configurare / conectare

Număr anunț
DA25205142
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
OMNIA EXPERT SERVICE SRL (CUI 28074725)
Cod CPV
32415000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,40 RON
Valoare atribuită
144,40 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,40 RON

din 144,40 RON estimat