Atribuită Cumpărare directă

Achizitie articole sanitare CRRPAD Oradea, Modul Fluturasi, conform PAL cu nr. 8 din 20.02.2020

Număr anunț
DA25208486
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
INSTAL CASA SRL (CUI 14666999)
Cod CPV
44411100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,40 RON
Valoare atribuită
250,40 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,40 RON

din 250,40 RON estimat