Atribuită Cumpărare directă

Detergent sanitar, extrem de concentrat, pentru uz zilnic si periodic; Combina eliminarea excep?ionala a depunerilor de calcar, urmelor de urina ?si a depunerilor de sapun, emulsionând excelent urmele de grasime ?si murdaria; Cu o tehnologie de parfumare de durata, ce ataca s?i ?tine sub control mirosul de urina; Ambalare: bax 2x5l

Număr anunț
DA25201471
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.626,70 RON
Valoare atribuită
3.626,70 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.626,70 RON

din 3.626,70 RON estimat