Atribuită
Cumpărare directă
RCA/12 luni, microbuz școlar Ford Transit, VL06FMD, serie șasiu WF0XXXTTFX8D79065, cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021; ACP/12 luni, microbuz școlar Ford Transit, VL06FMD, serie șasiu WF0XXXTTFX8D79065,cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021; RCA/12 luni, microbuz școlar Fiat Ducato, VL05TOX, serie sasiu ZFA25000001256284, cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021; ACP/12 luni, microbuz școlar Fiat Ducato, VL05TOX, serie șasiu ZFA25000001256284, cu valabilitate din 10.03.2020 - 09.03.2021
- Număr anunț
- DA25217637
- Autoritate contractantă
- ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.817,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.817,55 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.