Atribuită Cumpărare directă

setul contine: 2 x proiectil; 2 x tub ghidaj; 2 x set de etanseizare, garnituri, cutie de transport COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 7 ZILE LUCRATOARE PRODUSUL SA FI INSOTIT DE DOCUMENTE DE CALITATE SI CONFORITATE , CERTIFICATE VALABILITATE MINIM 6AN/ 1.000.000.BATAI(PERCUTII)

Număr anunț
DA25242674
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
REO MEDICAL APARATURĂ MEDICALĂ SRL (CUI 30490311)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
10.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat