Atribuită Cumpărare directă

Toner CE 285 A-OEM.La livrare produsele vor fi insotite de toate documentele legale inclusiv declaratia de conformitate , C-DA 582/03.03.2020 .

Număr anunț
DA25233080
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,52 RON
Valoare atribuită
417,52 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

417,52 RON

din 417,52 RON estimat