Atribuită
Cumpărare directă
Electrocardiograf portabil 12 canale BTL CardioPoint FLEXI cu modul al despistarii riscului de aparatie al mortii subite Dispozitivul ECG pentru diagnosticul ECG în repaus și pentru testul de stres reprezintă o nouă abordare a înregistrării ECG în diferite condiții. Soluția BTL CardioPoint Flexi oferă posibilitatea înregistrării ECG în repaus, ECG în condiții de stres realizat în cabinet, în spital sau în exterior. Această inovație vă asigură o utilizare confortabilă. Caracteristici: • Conexiune wireless la software-ul BTL CardioPoint (pentru MS Windows) o Evaluare cu instrumente profesionale o Stocarea și imprimarea rapoartelor la imprimanta de birou o Revizualizarea istoricului examinărilor pacientului (include ECG de repaus, testul de stres și CPET, holter ECG, ABPM, spirometrie) • Conexiune wireless la aplicația BTL CardioPoint (pentru Apple iPad) o Evaluare o Stocarea și imprimarea rapoartelor la imprimanta de birou o Revizualizarea istoricului examinărilor pacientului (ECG în repaus) • Înregistrare independentă - nu este necesar un computer / tabletă pentru înregistrare și ECG • Modul de afișare pentru 1, 3 sau 12 canale ECG • Soluție anti-încurcare a cablului pacientului Specificații: • ECG cu 12 canale computerizat / pe tabletă • Display de 2,8 ", rezoluție 320x240 px. • Acumulator Li-ion 3200mAh, durează > 8 ore în condiții de înregistrare continuă • Stocare internă
- Număr anunț
- DA25217732
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.870 RON
- Valoare atribuită
- 13.870 RON
- Data publicării
- 06.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.