Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici UPS APC Smart-UPS SRV3KI, 3000VA/2400W, 6xIEC 320 C13, 1xIEC 320 C19: Greutatea (KG) 26.8 Putere (VA) 3000 Incarcare (W) 2400 Topology Online cu dubla conversie Rack-mountable Nu Baterie 12V, 9AH Tehnologie baterie Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte : leakproof Timp de reincarcare (ore) 4 Conectori iesire 6 x IEC 320 C13, 1 x IEC 320 C19 Panou control Display LCD Alarma Da Alarma sonora Alarma cand functioneaza pe baterie: alarma distincta pentru baterie descarcata: alarma sub forma de ton continuu la suprasarcina Culoarea produsului Negru Frecventa intrare 40/70 Hz Tensiune de alimentare (V) 230 Dimensiuni (W x D x H mm) 425 x 336 x 190 Greutate Colet 29 SRV3KI Garantie 12 luni f15,F17/F05

Număr anunț
DA25255689
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.149 RON
Valoare atribuită
5.149 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.149 RON

din 5.149 RON estimat