Atribuită
Cumpărare directă
Ciclu de functionare: 12 minute, ideal pentru o utilizare moderata. Distrugatorul beneficiaza de functiile: AccuFeed System, Auto Reverse, Silentshred si Sleep Mode care asigura o maruntire sigura, fara intreruperi. Poate distruge capse, agrafe, carduri si CD/DVD-uri. Tip taiere: Cross cut Nivel de securitate: P-4 Dimensiuni resturi: 4 x 38 mm Latimea fantei de acces: 220 mm Capacitate cos: 32 l Dimensiuni: 54.2 x 34.6 x 50.7 cm Greutate: 14.4
- Număr anunț
- DA25258818
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- PROMPT SERV COMPUTER SRL (CUI 15234786)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.770 RON
- Valoare atribuită
- 1.770 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.