Atribuită
Cumpărare directă
1 Tiganiada sau Tabara tiganilor de Ion Budai Deleanu (2018) [Editura Minerva] (312312) 1 Din tainele compunerii. Cum am reusit sa scriu compuneri. Clasele III-IV. Modele de compuneri (Editie adaugita) de Carmen Iordachescu (2018) [Editura Carminis] (312089) 1 Tobele toamnei vol. 2 (Seria Outlander, partea a IV-a) de Diana Gabaldon (2017) [Editura Nemira] (304817) 1 Tobele toamnei vol. 1 (Seria Outlander, partea a IV-a) de Diana Gabaldon (2017) [Editura Nemira] (302553) 1 Tiganii. Originile, migratia si prezenta lor in Europa de Sir Angus Fraser (2017) [Editura Humanitas] (295893) 1 Tiganii din Europa si din Romania de Alex Mihai Stoenescu (2015) [Editura Rao Books] (243286) 1 Conversatii cu Dumnezeu (editie revizuita) (3 volume) de Neale Donald Walsch (2017) [Editura For You] (304963)
- Număr anunț
- DA25252289
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292,67 RON
- Valoare atribuită
- 292,67 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.