Atribuită
Cumpărare directă
pompa ambreiaj delphi 1 -270,59 -270,59 TERMOSTAT MOTORAD 1 -84,03 -84,03 LICHID DE FRANA 500ML 1 -14,29 -14,29 ANTIGEL G12 1L 2 -12,61 -25,21 APA DISTILATA 1L 2 -1,68 -3,36 MANOPERA PRESTARI SERVICII 1 -200,00 -200,00 POMPA SERVODIRECTIE RENAULT 1 -2111,76 -2111,76 ULEI SERVODIRECTIE FEBI 2 -46,22 -92,44 MANOPERA PRESTARI SERVICII 1 -350,00 -350,00
- Număr anunț
- DA25234882
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- 3 ASI SRL (CUI 14553140)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.151,68 RON
- Valoare atribuită
- 3.151,68 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.